Küpsised

Küpsised ehk cookies (inglise keeles) on väikesed failid, mis laetakse kasutaja arvutisse ja mida veebiteenuse osutamisel kasutatakse sessioonide säilitamiseks. Nende eesmärk on mäletada ning abistada veebilehe kasutajat.

Küpsised sisaldavad informatsiooni, mis ei ole personaalselt identifitseeritav. Neid kasutatakse statistika koostamiseks, klientidele reklaami näitamiseks ning saamaks üldistatud teavet, kuidas Lemmikaart.ee veebilehe külastajad seda kasutavad. Kogutud info võimaldab meil arendada veebikeskkonda veelgi kasutajasõbralikumaks.

Lemmikkaart.ee veebilehel kasutatavad küpsised ei võimalda juurdepääsu kasutaja arvuti kõvakettal olevale informatsioonile.

Lemmikkaart.ee kasutab oma veebilehel ajutisi küpsiseid:

  • analüütilisi küpsiseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutamise kohta. Näiteks milliseid sisulehti külastatakse kõige enam, mida külastajad veebilehelt otsivad jne. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks veebilehe kasutajat otseselt tuvastada;
  • reklaamiküpsiseid, mis aitavad pakkuda kasutaja huvidele sihitud reklaame. Lemmikkaart.ee lehele on lisatud Facebook Pixel.

Kõik veebisirvijad on vaikimisi seatud küpsiseid lubama, kuid veebisirvija seadeid saab üldjuhul muuta selliselt, et veebilehitseja keeldub küpsistest täielikult, blokeerib kolmandate isikute küpsised või teavitab kasutajat igast saadetud küpsisest. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.

Veebilehel võib olla linke kolmandate isikute veebilehtedele, toodetele ja teenustele, sh sotsiaalmeedia laiendusi (Facebook, Google Analytics, Hotjar). Need alluvad kolmandate isikute isikuandmete töötlemise reeglitele, millega soovitame tutvuda

Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi enam kasutajale kättesaadavad olla.

Kui te ei soovi Lemmikkaart.ee reklaami Facebookis näha, siis võite selle keelata. Avage https://www.facebook.com/ads/preferences ja kustutage “Reklaamijad, kellega oled suhelnud” valiku alt koduomanik.ee.

Sul on küsimus? Helista meile +372 630 9700 / klienditeenindus(ät)keskosenukai.ee